Loading...
Logotyp 2017-10-21T14:12:13+00:00

Project Description

Brief

Brief jest podstawowym dokumentem zawierającym zestaw informacji użytecznych w procesie tworzenia kampanii reklamowej, wizji serwisu www czy grafiki użytkowej . Zawarte w nim informacje najczęściej dotyczą odbiorców reklamy, głównych celów kampanii, analizy rynku, budżetu, idei i pomysłów związanych z realizacją projektu. Precyzuje i określa zadania, które stawia nam Klient.

Projekt

Po udostępnieniu wstępnego projektu logotypu, dokładnie słuchamy każdej Państwa sugestii, wszelkie poprawki wprowadzamy w ekspresowym tempie. Jeśli to możliwe spotykamy się z Państwem i wspólnie dochodzimy do finalnych ustaleń, ale nie ma problemu także z kontaktem telefonicznym bądź mailowy.

Finał

Finał naszej pracy, wdrażamy projekt zaraz po akceptacji. Cenimy Państwa czas dlatego staramy się aby cel został osiągnięty w maksymalnie krótkim czasie.

Przykładowe koncepcje logotypów

Dążymy do doskonałości

Projekt Graficzny

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, każdy projekt to nowe wyzwanie któremu chętnie stawimy czoła.

Pomysł

Kreacja to nasza mocna strona, jesteśmy pełni pomysłów, dlatego też współpraca z nami to czysta przyjemność… przynajmniej tak twierdzą nasi Klienci 😉

Design

Nasze studio designerskie codziennie tworzy kilka projektów, czekamy na Państwa!

Strategia marki

Strategia marki to nie tylko podłoże finansowe, przede wszystkim liczy się dotarcie do klienta i jego podświadomości. Doskonale znamy się na psychologii reklamy, nasze projekty cechuje prostota w odbiorze. Jeśli Klient widzi estetykę, w jego  pamięć zapada np. logotyp, czy wizytówka – to już 70% sukcesu. Jesteśmy wzrokowcami, liczy się pierwsze wrażenie. Pamiętajmy o tym podczas kreowania naszego wizerunku.

Finalizacja = satysfakcja Klienta

„Tworząc swoją stronę chcesz żeby była inna niż wszystkie a jednocześnie funkcjonalna i przejrzysta . Chcesz żeby była Twoją wizytówką umieszczoną na bezpiecznym serwerze z możliwością szybkich aktualizacji . Marcin zapewnił mi to wszystko i jestem przekonany , że Ty również będziesz zadowolony z tej współpracy”

Łukasz Płoszajski