Loading...

Harmonia Marki

Home/Branding, Fotografia/Harmonia Marki
Harmonia Marki 2017-10-21T12:51:54+00:00

Project Description

Brief

Brief jest podstawowym dokumentem zawierającym zestaw informacji użytecznych w procesie tworzenia kampanii reklamowej, wizji serwisu www czy grafiki użytkowej . Zawarte w nim informacje najczęściej dotyczą odbiorców reklamy, głównych celów kampanii, analizy rynku, budżetu, idei i pomysłów związanych z realizacją projektu. Precyzuje i określa zadania, które stawia nam Klient.

Wizualizacja A

Wizualizacja B

Przykłady koncepcji projektu

“Branding”

Budowanie świadomości marki (ang. branding) – technika marketingowa polegająca na kreowaniu i utrwalaniu w umysłach konsumentów faktu istnienia oraz pozytywnego wizerunku konkretnej marki. Aby sprzedać skutecznie swoje produkty czy usługi przekaz reklamowy musi być spójny oraz skierowany do konkretnej grupy docelowej.

Planowanie projektu 98%
Projektowanie graficzne 92%
Branding 96%
Multimedia 98%

Wstępne planowanie koncepcji

Rozmowa to podstawa, cenimy każde Państwa wskazówki, dzięki nim wiemy jakie stawiane są przed nami oczekiwania. Stały kontakt z Klientem jest naszym głównym atutem, pracujemy do finału, kiedy satysfakcja jest obopólna.

Wersja robocza i poprawki

Po udostępnieniu wstępnego projektu, dokładnie słuchamy każdej Państwa sugestii, wszelkie poprawki wprowadzamy w ekspresowym tempie. Jeśli to możliwe spotykamy się z Państwem i wspólnie dochodzimy do finalnych ustaleń.

Wdrożenie projektu

Finał naszej pracy, wdrażamy projekt zaraz po akceptacji. Cenimy Państwa czas dlatego staramy się aby cel został osiągnięty w maksymalnie krótkim czasie.

Silna Marka

Silna marka to nie tylko podłoże finansowe, przede wszystkim liczy się dotarcie do klienta i jego podświadomości. Doskonale znamy się na psychologii reklamy, nasze projekty cechuje prostota w odbiorze. Jeśli Klient widzi estetykę, w jego  pamięć zapada np. logotyp, czy wizytówka – to już 70% sukcesu. Jesteśmy wzrokowcami, liczy się pierwsze wrażenie. Pamiętajmy o tym podczas kreowania naszego wizerunku.

Doskonałe rezultaty

Naszym celem jest wprowadzenie Państwa firmy, produktu czy usługi na “światło dzienne”. Zależy nam na długotrwałej współpracy dlatego też staramy się aby rezultaty w postaci przełożenia tego czego stworzyliśmy na realne zyski, pojawiły się jak najszybciej. Posiadamy bogatą wiedzę w zakresie “social media”, nasze grupy docelowe dostosowujemy do potrzeb klientów. Jesteśmy pewni że razem osiągniemy sukces, a dalsze działania będą rozwijały Państwa biznes we właściwym kierunku.