Loading...
Oferta 2017-10-21T14:22:49+00:00

NASZA OFERTA TO SZEROKI WACHLAŻ USŁUG

Projektujemy i wdrażamy responsywne strony internetowe. Co nas wyróżnia?ścisłą współpraca z klientem na każdym etapie projektu. Nasze strony przystosowane są do każdego urządzenia mobilnego. Technologia ukryta pod intuicyjnym interfejsem graficznym przyjaznym dla Państwa klientów. Każdy projekt wyceniamy indywidualnie. W naszej ofercie znajda Państwo również platformy sklepów internetowych oparte na najbardziej popularnych skryptach.

Więcej
Zadaj Pytanie

Nasi specjaliści zbudują dla Państwa pełny “content” w zakresie mediów społecznościowych. Możemy od podstaw stworzyć profile w najpopularniejszych serwisach jak Facebook, Twitter, Instagram etc. odpowiednio je targetować (zgodnie z dana grupą docelową), lub zająć się już istniejącymi profilami. Posiadamy bogate doświadczenie w targetowaniu Państwa usług/produktów w pełnym możliwości świecie social media.

Więcej
Zadaj pytanie

Branding to kompleksowa obsługa Państwa firmy. Kreujemy wizerunek od podstaw lub optymalizujemy istniejące jego elementy do obecnie obowiązujących standardów. Tworzymy znak firmowy, logotyp, stronę www, spajamy każdy szczegół aby Państwa firma zapadła w pamięć potencjalnym klientom już od pierwszego wejrzenia.

Więcej
Zadaj pytanie

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie produkcji filmowej, kompozycji muzyki (filmowej, reklamowej, rozrywkowej) oraz organizacji sesji fotograficznych (modowych, produktowych etc.).

Więcej
Zadaj pytanie

Odpowiednie narzędzia – Odpowiednie rozwiązania

Jesteśmy tutaj aby Twój biznes ciągle szedł do przodu!

Kreatywne pomysły, innwowacyjne podejście i determinacja – to nasze główne cechy.

Nie czekaj, skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj